Lev Praha - Donbass 5:2

21. března 2014 v 17:30 | #88 |  HC Lev Praha
Hokejisté Lva Praha včera vyhráli zápas proti Donbassu Doněck. Zápas, který se hrál v Pražské Tipsport aréně Lev zvládl na výbornou. První gól trefil Justin Azevedo, ovšem diváci a i komentátoři zápasu viděli pouze levou tyč. Jenže ruský rozhodčí po telefonu ukázal, že branka platí a proto se Lev dostal do vedení už po čtvrt hodině hrací doby. Donbass hrál první třetinu stejně vyrovnaně, jako Praha. Na začátku druhé třetiny byl Donbass rychlý, ovšem v půli třetiny zvolnil a Lev se dostával do většího vedení. Ovšem zápas se neobešel bez zranění. Lvu se zranili dva švédští útočníci - Ridderwall a Ullström. V dnešním zápase by si měl zahrát Jakub Klepiš, který se po dvou měsících zotavil ze zraněného zápěstí. Stav série je 1:0 pro Lev. I dnes se můžete dívat na zápas Lva Praha a Donbassu Doněck na Sport 1. Zápas začíná od 19:00 . Tak držte Lvům palce!