Lev - Donbass 3:4 (prodloužení)

22. března 2014 v 23:06 | #88 |  HC Lev Praha
Včerejší zápas Lev Praha proti Donbassu prohrál. Hrálo se opět na pražském ledě a Lev tentokrát Donbassu podlehl. V normální hrací době měli oba týmy vyrovnanou hru. Ovšem ani ke konci třetí třetiny nedal ani jeden tým vyrovnávací gól. Proto muselo začít prodloužení, které trvá 20 minut, jako klasická třetina. A jelikož se zápas hrál až od 19:00, mnoho fanoušků začalo na stadionu usínat (hlavně ti od Donbassu). Protože se nekonalo ani jedno, ani dvě nebo tři prodloužení. Rozhodující gól padl až v neuvěřitelně dlouhém čtvrtém prodloužení! Na hráčích byla vidět značná únava, nikomu se nechtělo už hrát, nikdo se nechtěl pouštět do rvaček a faulovat. A proto Donbass trefil rozhodující střelu. První gól padl pro hostující tým, když v páté minutě Dadonov otevřel skóre. Po něm se ale začal trefovat domácí Lev. Hned po dvou minutách se trefil Petr Vrána. Na hattrick ale nestačil, ale neměl k tomu daleko! Ve 35. minutě se trefily oba týmy. Z Donbassu Běluchin a ze Lva Lukáš Cingel. V posledních minutách třetí třetiny se trefil Jakucenja a rozhodující gól trefil opět Běluchin. Doněck tak srovnal stav série na 1:1. Další zápas se hraje zítra od 17:00, tentokrát se už bude hrát v Bratislavě. Zápas můžete sledovat na Sport 1 :) Držíme Lvům palce ;)